Nasze diety

Grilled chicken breast. Fried chicken fillet and fresh vegetable salad of tomatoes, cucumbers and arugula leaves. Chicken meat salad. Healthy food. Flat lay. Top view. White background

ŚWIADOMA DAMA

Dieta wysokotłuszczowa jako wstęp do diety ketogenicznej jest strategią, która ma na celu stopniowe przyzwyczajenie organizmu do większej ilości tłuszczu w diecie i zmniejszenie ilości węglowodanów. Taka dieta pomaga w łagodnym przejściu do stanu ketozy, gdzie organizm zaczyna czerpać energię głównie z tłuszczów. Dzięki stopniowej adaptacji można zminimalizować nieprzyjemne objawy i osiągnąć lepsze rezultaty zdrowotne oraz sylwetkowe.

Roasted chicken breast with broccoli carrot and sesame.

KLASYCZNA DAMA

Klasyczna, zdrowa dieta powinna być bogata w mikroelementy i zróżnicowana, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jedz kolorowo, jedz zdrowo i ciesz się życiem!

Healthy vegetarian salad. Roasted pumpkin, quinoa, tomatoes, green salad. Buddha bowl. Slate background. Close up.

Dama pod kontrolą

To sprytny sposób na jedzenie, które nie wywołuje „cukrowych rollercoasterów” w twoim organizmie. Jedz Pełnoziarniste produkty, warzywa, owoce. Unikaj cukrowych bomb. Jedz regularnie. Dobra dla serducha. Stabilny poziom cukru = stabilna energia. Jedz mądrze, jedz zdrowo i trzymaj cukier w ryzach!

Grilled chicken breast. Fried chicken fillet and fresh vegetable salad of tomatoes, cucumbers and arugula leaves. Chicken meat salad. Healthy food. Flat lay. Top view. White background

Dieta Szybka Dama

Doskonale rozumiemy styl życia, w którym brakuje czasu na celebrowanie pięciu posiłków dziennie lub w którym kolacja to moment, w którym Ty królujesz w kuchni. Dlatego oferujemy Ci dietę składającą się z trzech posiłków dziennie. To, czy zdecydujesz się na dodatkowe posiłki w domu, zależy tylko od Ciebie. U nas zawsze masz WYBÓR!

Grilled beef tenderloin steak on a wooden board with grilled vegetables. Filet Mignon recipe concept, selective focus

Aktywna
dama

Jeśli kochasz intensywnie spędzać czas i czerpać radość z endorfin, ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Ćwicz, podnoś ciężary, jeździj na rowerze, pływaj i biegaj, a my zadbamy, byś zawsze czuła się syta i pełna energii dzięki naszym zdrowym posiłkom. Z troską o Twoje potrzeby!

Fried salmon steak with vegetables on wooden table

Dama
z haczykiem

Pescowegetarianizm, to styl życia, gdzie warzywa i owoce to twoi najlepsi przyjaciele, ale od czasu do czasu zapraszasz ryby na kolację. To jak bycie wege, ale z rybnym bonusem – bo czasem nawet najbardziej zdeterminowany marchewkożerca potrzebuje trochę sushi. Morze inspiracji smakuje nie tylko warzywami, ale i tym, co pływa w oceanach. Smacznego i płetwy w górę!

Healthy meal slimming diet plan daily ready menu background, organic fresh dishes and smoothie, fork knife on paper eco bag as food delivery courier service at home in office concept, close up view.

Fit
Dama

Każda Dama jest zawsze Fit ! Ta dieta pozwoli Ci odpocząć od codziennych obowiązków w kuchni, a przy okazji zobaczysz jak kilogramy lecą w dół, a Ty możesz się zrelaksować . Zaproś do Fit świata swojego towarzysza żebyście wspólnie mogli spędzać zaoszczędzony czas!

Vege sałatka z bakłażanem. Roladki z bakłażana z serem poda

Dama
w Zieleni

Tu królują warzywa, owoce, orzechy i nasiona, a każde danie ma więcej kolorów niż paleta malarska. Mięso? Zostawmy je dinozaurom! W diecie wege Twoje kubki smakowe przeżywają roślinną rewolucję, a Ty czujesz się lepiej niż kiedykolwiek . Daj się zaprosić i odpocznij od dań mięsnych .

low carb

Dama
na czasie

Główne składniki to mięso, ryby, jaja, warzywa o niskiej zawartości skrobi, orzechy i nasiona. Celem jest zazwyczaj utrata wagi, stabilizacja poziomu cukru we krwi i poprawa ogólnego zdrowia. To dieta, w której makaron ustępuje miejsca stekowi, a zamiast cukierków, chrupiesz migdały.

Plate with a keto diet food. Fried egg, bacon, avocado, arugula and strawberries. Keto breakfast.

Facet
na Maxa

Pokaż Damie swój charakter i zacznij odżywiać się jak na prawdziwego mężczyznę przystało ! Dobry trening i nasze zdrowe posiłki zrobią z Ciebie ciacho! W naszej diecie znajdziesz wysokobiałkowe posiłki które podkręcą Cię do działania !

Vege sałatka z bakłażanem. Roladki z bakłażana z serem poda

Niezależna
Dama

Skorzystaj z oferty wyboru menu i wybieraj swoje ulubione posiłki . Zawsze znajdziesz coś dla siebie – co ukoi Twoje podniebienie i pozwoli czuć się niezależną.