Dieta Standard

Dieta idealna dla osób które chcą zdrowo się odżywiać codziennie. Charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, a zawarte w niej posiłki na pewno nas nie znudzą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie, ale brakuje im czasu na wykonywanie zakupów oraz gotowanie.

Dieta Active

Zachowanie równowagi kalorycznej pomiędzy treningami jest niezwykle ważne u osób regularnie uprawiających sport. Dieta Active to dieta dedykowana osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i systematycznie trenują. Po intensywnym treningu organizm potrzebuje regeneracji, której źródłem jest wartościowy posiłek

Dieta Vege+ryba

jest odmianą diety wegetariańskiej, wzbogaconą rybami i owocami morza. Obecne w posiłkach ryby są cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) oraz białka. Owoce morza natomiast dostarczają organizmowi poza odżywczym białkiem, witaminy z grupy B i mikroelementy.

Dieta Vege

Dieta wegetariańska w cateringu dietetycznym obejmuje eliminację mięsa, ryb i owoców morza. Dozwolone są jednak produkty mleczne oraz jajka. Na zamówienie tego wariantu decydują się osoby, które pragną zmniejszyć ilość spożywanych produktów odzwierzęcych, nie lubią mięsa i ryb, albo chciałyby zacząć odżywiać się bardziej roślinnie

Dieta office box

przygotowana została z myślą o osobach aktywnych zawodowo. Jest niezwykle popularna wśród pracowników biurowych, którzy nie mają czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków do pracy. Catering pudełkowy office box to łatwy sposób na zbilansowaną dietę.

Dieta low carb

to dieta niskowęglowodanowa, w której dominują składniki, będące źródłem białka i tłuszczów. Kaloryczność diety dostosowywana jest przez naszych dietetyków do indywidualnych predyspozycji klienta. Jest to dieta przeznaczona dla osób odchudzających się, które preferują umiarkowaną lub niską aktywność fizyczną.

Dieta Niski Indeks Glikemiczny

to bogate w składniki odżywcze menu, w którym zredukowane są łatwo przyswajalne węglowodany. Dieta jest skomponowana w oparciu o produkty o niskim indeksie glikemicznym, które nie powodują powstawania wysokich stężeń cukru we krwi. Nasz doświadczony zespół dietetyków ustali dla Ciebie optymalny plan żywieniowy, z zachowaniem odpowiednich proporcji tłuszczów, białek i węglowodanów, w celu zaspokojenia dziennego zapotrzebowania na składniki pokarmowe.

Dieta 3 posiłkowa

jest kierowana do osób, których codzienny grafik jest bardzo napięty lub jeśli nasze preferencje żywieniowe kierują się ku mniejszej liczbie porcji z większą wartością odżywczą. Wiele zawodów wymaga od nas ciągłej dostępności i po prostu nie możemy pozwolić sobie na typowe warianty dietetyczne, które są nam dobrze znane. Nie musimy przez to rezygnować z pomysłu na dietę. Możemy ją dostosować do swojego trybu życia, upodobań, a także potrzeb. 

Dieta Odchudzająca / FIT

– to propozycja lekkich i energetycznych potraw dla osób odchudzających się. Skierowana jest do klientów, którzy zainteresowani są posiłkami przygotowywanymi zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Najlepiej sprawdzi się w przypadku niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.

Dieta Keto

to propozycja dań skomponowanych dla osób, będących na diecie wysokotłuszczowej. Posiłki w diecie keto zapewniają wysoką podaż tłuszczu zwierzęcego przy ograniczonej ilości węglowodanów oraz białka. Założeniem diety jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, w którym organizm pozyskuje energię z tłuszczu, a nie z glukozy